Bio           

 

 

Vítejte... 

jmenuji se Jitka Dušková, Mám ráda život na této planetě, matičce Zemi, svoji rodinu, přátele, fajn lidi, kulturu, sport, zábavu, hudbu, dobrou společnost, krásné počasí... a mnoho dalšího.. hlavně focení. 

 

Miluji ten pocit, když se "cvak" povede a já vám mohu předat fotky,  které něco vyjadřují a při pohledu na ně se nejenom mě, ale i vám vyloudí úsměv na tváři, a třeba i něco víc, protože, Fotky ukazují naši duši..  

Jednou (už je to více jak 10 let) jsem se rozhodla, že bych ráda focení více porozuměla, věnovala se mu, a hlavně fotila....V centru FotoŠkoda  v Praze jsem tedy absolvovala semestrální kurz digitální fotografie s certifikací.

Je radostí pro mě a mou duši zaznamenat vaše pocity, emoce, radosti, hravost, láska, štěstí, ale i důležitost a mnoho jiného...  na chvíli zapomenout na starosti všedních dní, z obyčejných chvilek udělat neobyčejné, aby jste měli krásné fotky - vzpomínky.  

Jsem nejenom osobní a rodinná fotografka, Fotím duší i srdcem, s radostí, a jsem otevřená i vašim nápadům a představám. 
Je pro mě důležité, aby jste se během focení cítili dobře, uvolněně a společně jsme si ho užili, což se z vašich zpětných vazeb děje, a to mě těší nejvíce.

 

Fotím v Praze a také středních Čechách.

Věnuji se tématickému focení dětí, focení rodin, párů, ale také fotím Bussiness portréty a produkty, někdy svatbu, Je to na naší domluvě :) 

 

zaujme-li vás moje portfolio, budu velmi potěšena,                       

a již nyní, se těším na focení s vámi..

                                                              Krásný čas přeji,  Jitka