Co vše může zahrnovat (nejen) rodinné focení? 

Fotografie dětí s rodiči, děti samostatně, sourozenecké fotografie, fotografie s prarodiči, a dalšími členy rodiny.. Možnosti témat jsou jen na naší domluvě a fantazii.. :)
 

Výběr oblečení a doplňků s Vámi mohu předem probrat, ale níže přidám malou nápovědu.. :)   jen se prosím vyhněte oblečení s výraznými vzory, nápisy a potisky.
 

Oblečení vezměte takové, které ideálně zdůrazní vaši postavu (krásu) a odpovídá zvolenému stylu a žánru focení.
Pokud nemáme přesně domluvený styl fotek je dobré s sebou vzít více stylů oblečení (sportovní, elegantní, sexy), spolu to můžeme již doladit.
Oblečení, ve kterém se chcete fotit, by mělo být nezmačkané.

 

Vhodné jsou také různé doplňky, jako šátky, pokrývky hlavy, klobouky, šperky, ozdoby na tělo, do vlasů, punčochy, pásky, škrabošky, co vám sluší, či co chcete k danému focení použít.

Důležité jsou také vhodné boty, doporučuji si vzít něco elegantního, něco sportovního, případně něco pro sexy nohy (převážně u žen ;)) ideálně prosím čisté, aby nezanechaly stopy v ateliérovém prostředí.                        Pozor také na otlaky od těsných ponožek aj. ;).

 

LÍČENÍ do ateliéru:

Doporučuji mnohem výraznější make-up než obvykle. Nasvícení obličeje opticky ubírá vrstvu make-upu. Kosmetické propriety vezměte s sebou, aby se líčení v průběhu focení mohlo upravit. Nezapomeňte také na pudr, který svým odstínem odpovídá tónu Vaší pleti. Vhodné je si  také na focení zajistit      termín na zkrášlení u své kadeřnice.

Pokud si budete přát k balíčku focení ještě navíc profesionální líčení, dejte mi prosím vědět při domlouvání termínu, mohu vám jej zajistit od mé spolupracovnice, která vám vykouzlí nádherné líčení :).
Cena se pohybuje od 700,- Kč, (dle typu a složitosti líčení - domluva předem) dle toho se stanoví přesná cena.

Jak dlouho focení probíhá ?
Doba každého focení je velmi individuální, odvíjí se dle vybraného focení           (od 30 - 120 min.) Při focení s malými dětmi, se snažím pracovat v klidu ale zároveň co nejrychleji, dokud jsou soustředěné a hezky spolupracují.
 

V případě jakýchkoli dotazů k focení, mě prosím neváhejte kontaktovat :)                                                                                                                        Jitka 
atelierjitka@gmail.com  / +420 607 905 080
 


 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now